FAKÜLTEMİZDE YENİ ATMOSFER

Uludağ Üniversitesi İnegöl Kampüsümüz yepyeni bir atmosfere büründü. Yaz tatilinde de devam eden çevre düzenlemeleri sonucunda yeni bir kampüsle yeni bir eğitim yılına başlıyoruz. Hadi birlikte kampüsümüzün yeniliklerini keşfedelim.

1. fotoğrafta gördüğünüz kampüsün eski giriş kapısı, konumuyla birlikte tamamıyla yeni bir görünüm kazandırılarak 2. fotoğraftaki görünümüne kavuştu. Giriş kapısından itibaren ciddi yeniliklerin olduğu anlaşılmaya başlamıştır.

Kampüsümüz önceki senelerde yeşillik ve sosyal alanlar yönünden oldukça yetersizdi. Bu sene eksiklikleri gidermek adına amfi tiyatro, basketbol ve voleybol sahası ve bolca yeşil alan biz öğrencilerin kullanımına sunuldu.

Takdir edersiniz ki çiçeklerin yeşillikler içerisinde oluşturdukları bu muhteşem görüntü her daim görülmeye değer bir tablo oluşturuyor.

Yapılan bu güzel çalışmalar için emeği geçen herkese teşekkürü borç biliriz. Fakültemize yeni gelecek olan arkadaşlarımıza aramıza hoş geldiniz der eğitim hayatlarında başarılar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
DOĞRU SEÇİMLER DOĞRU BAŞLANGIÇLAR

Yaz sıcaklarının iyice bastırdığı bu günlerde bir sınav maratonunu daha geri de bıraktık. Herkesin rahat bir nefes almasının yanında sonuçları...

Kapat